❤Doprava zdarma pri nákupe nad 69eur ❤

Výhody hračiek Montessori

Keď vyberáme svojim deťom hračku, snažíme sa nájsť takú, o ktorej si myslíme, že upúta ich pozornosť. Ale ako správny rodičia vieme, že hračka by mala mať niečo viac a preto dobrý rodičia vyberajú Montessori hračky

Čo je Montessori filozofia?

Montessori filozofia je metóda vzdelávania, pre ktorú je v popredí posilňovanie dieťaťa v učení a rozvíjaním jeho autonómie vo všetkých oblastiach.

Je založená na úcte k dieťaťu a umožňuje mu voľne experimentovať, aby jeho myseľ mohla naplno rozvinúť svoj potenciál.

Na to je nevyhnutné, aby bolo dieťa vo vhodnom prostredí, ktoré je bezpečné, ktoré zohľadňuje jeho potreby a ktoré mu ponúka potrebné nástroje na realizáciu jeho emocionálneho a intelektuálneho rozvoja.

Pre Montessori filozofiu je hra základným pilierom rozvoja dieťaťa: dieťa sa učí hrou. 

Výhody hračiek Montessori

V rannom veku je dôležité vhodným spôsobom podporovať kreativitu, koordináciu, koncentráciu a iné základné zručnosti. Montessori hračky sú vytvorené tak, aby pomohli.

Podnetná výchova

Hračky Montessori napomáhajú zlepšovať vzdelávanie tým najprirodzenejším spôsobom – hraním. Náučné hračky učia deti zábavnou formou. Preto aj v našom obchodíku nájdete rôzne Montessori hračky, ktoré podporia deti v tvorivosti, koordinácii, koncentrácii a pri získavaní rôznych zručností.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie