❤Doprava zdarma pri nákupe nad 69eur ❤

Hračky Montessori

Nie je žiadnym tajomstvom, že kreativita pomáha pri všestrannom rozvoji detí. Kreativitu môžu rodičia deťom uľahčiť vytvorením vhodných podmienok.

Podpora kreativity u detí má rôzne výhody. Pri budovaní sociálnych a komunikačných schopností medzi batoľatami v jasliach a materských školách. Kreativita umožňuje deťom prejaviť emócie. Učí ich tiež budovať vzťahy a spolupracovať.

Prostredie, ktoré vytvoríte deťom musí byť kreatívne. Jedným z najrozšírenejších učení je Montessori. Montessori učenie kladie na rozvoj prirodzenej kreativity dôraz. Montessori vzdelávacia metóda, ktorá je založená na zakladateľovi, inovatívnych filozofiách a zásadách Montessori, je jedným z najobľúbenejších alternatívnych školských systémov v dnešnom svete. Mnoho detí reaguje na tento prístup dobre, pretože v rámci Montessori metódy dostávajú príležitosti učiť sa prostredníctvom vlastných a praktických skúseností.

Hračky Montessori sú navrhnuté pre deti každého veku. Tiež sú rozdelené podľa toho, čo chceme u detí rozvíjať. Sú vynikajúcim spôsobom ako učiť deti hrou. Sortiment hračiek Montessori sa zameriava na zmyslové hry, farby, zvukové a ďalšie vzdelávacie schopnosti, aby sa vaše dieťa bavilo, a rozvíjalo základných zručností.

Skladacia veža z kociek

skladacia veza

 

Veľmi obľúbená skladacia veža slúži na kreatívnu hru. Rozvíja matematiku, priestorové schopnosti a jemnú motoriku. Táto hračka môže inšpirovať začínajúcich staviteľov. 

Senzorické puzzle

senzor

Puzzle sú už dlho obľúbenou vzdelávacou hračkou detí, mamičiek a pedagógov. Puzzle zvyšuje vzdelávacie skúsenosti v ranom detstve doma i v škole.

Nasadzovacie krúžky

nasadz

Nasadzovacie krúžky sú navrhnuté tak, aby pomáhali deťom rozvíjať koordinačné schopnosti ruka – oko. Prstene sú jednoducho uchopiteľné aj pre batoľatá a najmenšie detičky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie