❤Doprava zdarma pri nákupe nad 69eur ❤

Drevené hračky pre deti Aké výhody ponúkajú?

Drevené hračky ponúkajú deťom a tiež rodičom zaujímavé výhody: predstavivosť, koncentrácia, bezpečnosť, povedomie o životnom prostredí ...

Drevené hračky môžu byť skutočne roztomilé a ideálne na stimuláciu detskej tvorivosti, hoci to nie sú ich jediné výhody.

Nikdy nevychádzajú z módy

Jednou z hlavných výhod drevených hračiek je, že nikdy nevyjdú z módy, pretože deti tešia už mnoho rokov a aj dnes zostávajú obľúbencami mnohých najmenších.

Sú odolné

Drevo je veľmi odolný materiál a oveľa pevnejší ako iné materiály, ako je napríklad plast, takže drevené hračky, ktorými sa vaše deti zabávajú, môžu zostať roky v perfektnom stave.

Sú veľmi pekné

Aj keď estetika by nemala byť obzvlášť dôležitým prvkom pri výbere hračky, netreba zabúdať, že veľká väčšina detí má tendenciu pozerať sa na bábiky a figúrky, ktoré vynikajú svojim tvarom alebo farbami.

Ekologické

Drevené hračky spájajú vášho drobca s prírodou a stimulujú jeho zmysly

Prírodné materiály majú cyklus, ktorý váš drobec dokáže pochopiť. Ako sa mi táto hračka dostala do rúk? Drevené hračky sa s nimi navyše spájajú od veľmi mladého veku prostredníctvom dotykov s ich drsnými tvarmi alebo hmotnosťou. S plastovými hračkami je to všetko oveľa ťažšie vysvetliť alebo precítiť.

Pomáhajú zlepšovať koncentráciu

Drevo nielen pomáha zlepšovať koncentráciu detí . Je to preto, lebo vytvára prirodzenejšie prostredie, kde sa naše telo a myseľ cítia viac v pohode. Rovnako v tomto prostredí je oveľa jednoduchšie prekonať negatívne pocity.

Návrat k základom môže mať pozitívny vplyv na vývoj vášho drobca. Drevené hračky sú navyše odolnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu! Vyberte si z našej ponuky drevených hračiek, ktorá je určená všetkým deťom. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie