Multifunkčná učiaca veža medveď - biely

Kód: CRAFFOX5
Neohodnotené
Značka: Craffox
€150
Odošleme do 3-5 pracovných dní

Detská učiaca veža od Craffox je vynikajúca pomôcka pre všetkych zvedavcov, ktorých zaujíma, čo sa deje naokolo. Ľahkou prestavbou sa z nej rýchlo stane detský stôl so stoličkami. Na zadnej strane veže je tabuľa, vďaka ktorej si deti s touto vežou užijú zábavu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akonáhle začnú deti liezť tak začínajú byť veľmi zvedavé a zaujíma ich všetko čo sa deje okolo. Učiaca veža im umožňuje všetko sledovať a zapájať sa do činností rodičov. Uvariť obed s vašim dieťatkom bude už hračka. Navyše veža podporuje zdravý vývoj, koordináciu a sústredenie. Už žiadny zbytočný plač pri vaších nohách.

Je ideálna aj do malých priestorov, kde bude plniť fuknciu stola so stoličkami, tabule ale bude aj vežou. Veža Craffox je bezpečná. Má ochranné bočnice, ktoré dieťatko chránia pred pádom.

Veža váži 8kg a dieťatko ju preto bez problém dotlačí kam potrebuje. Maximálna nosnosť veže je 70kg.

Materiál

Veža je vyrobená z baltskej brezovej preglejky, ktorá je mimoriadne odolná. Spĺňa podmienky bezpečného a ekologického materiálu a taktiež certifikáty CE, PEFSC a FSC.

Povrch

Veža je chránená odolnou vrstvou prírodného oleja. Náter spĺňa požiadavky EU na bezpečnosť hračiek podľa normy DIN EN 71-3.

Rozmery

V pozícii učiacej veže:

Výška 92cm, Šírka 42cm, Hĺbka 23cm

Výška k prvému schodu 23cm, rozmery dosky na státie 29x40cm, Výška od povrchu plošiny 45cm

 

V polohe stola:

Výška 46cm, Šírka 42cm, Hĺbka 77cm

 

Veža je dodávaná v rozmontovanom stave. K jej zloženiu budete potrebovať krížový šrobovák.

Dodatočné parametre

Kategória: Učiace veže
Záruka: 2 roky