Zavinovací fusak Malomi Organic Cotton - Denim

Neohodnotené

Teplučký fusak vyrobený zo 100% organickej bavlny.

€60,90 €50,75 bez DPH
1-3 týždne

Luxusný fusak, z kolekcie ORGANIC COTTON do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. Jeho vonkajšia strana sa skladá z organickej bavlny, ktorá spĺňa certifikáciu GOTS a je potlačená autorským vzorom Malomi, vnútro tvorí mäkkučký plyšový medvedík. Váš poklad sa tak bude  cítiť ako v bavlnke.

Fusak obsahuje antialergickú silikónovú výplň.

Na zadnej strane sú otvory na 3-bodové bezpečnostné pásy vajíčka, fusak je tak praktickou pomôckou na cestách autom. V chladných dňoch preto stačí fusak rozopnúť vo vyhriatom aute bez toho , aby ste z vajíčka bábätko vyberali.

Fusak taktiež využijete v hlbokom kočíku, alebo len tak doma v postieľke :-)

Na prednej strane má fusak suchý zips, pre ľahkú manipuláciu.

Po obvode kapucne je šnúrka, ktorú možno stiahnuť podľa potreby, aby bola hlávka bábätká chránená pred nepriaznivým počasím.

Rozmery roztvoreného fusaku: 112 x 104 cm

Fusak je vhodný pre bábätko od narodenia do cca 6 mesiacov (do času keď využívate vajíčko alebo hlbokú vaničku).

Čistá a chemicky neošetrená organická bavlna je zdravá pre naše telo. Nielenže dýcha a správa sa ako naša druhá pokožka, ale je ideálny aj pre všetkých alergikov. Organická bavlna je tiež oveľa odolnejšia voči praniam, preto môže vydržať mnoho rokov bez poškodenia.

 GOTS (Global Organic Textile Standard) je celosvetový certifikát, ktorým je označovaná ekologická a sociálne zodpovedná textilná výroba. Garantuje najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín

Kód Kód: 24885
Meno značky: Malomi
Kategória: Spánok